Çatlak Tedavisi

Çatlak Tedavisi
Çatlak Tedavisi

Çatlak nedir?

Çatlak ya da cilt çatlakları olarak biline  sorun,  ciltte meydana gelen gerilme ve gevşemelere derinin vermiş olduğu tepki olmaktadır. Çoğunlukla ciltte meydana gelen çatlaklar, deri renginden daha açık veya koyu bir renkte, adeta ince bir yol görünümü oluştururlar. Bu oluşan görüntü adeta derinin altından oluşmuş bir çatlak gibi durmaktadır.

Cilt Çatlağı Nasıl Oluşur?

Deri diye adlandırılan kavram aslında karmaşık bir yapıdan ibarettir. Derinin kendi yapısının içinde kollajen ve elastin adı verilen lifler bulunmaktadır. Deride yer alan bu lifler birbirine adeta bir örümcek ağı gibi karışmış ve iç içe geçmiş bir yapıdadır. Kollajen ve elastin ne kadar güçlü ve yoğun ise derinin elastikiyeti yanigerilme kabiliyeti, gevşeme, dış etkilere karşı korunması da o kadar sağlam olmaktadır. 

Elastikiyet özelliği zayıf olan derilerde çeşitli nedenlerden ötürü oluşan  gerilme, büyüme ve ardından meydana gelen ani bir gevşeme sonucu cilt çatlağı nasıl oluşur sorusu cevabını bulmuş olmaktadır. Çünkü elastikiyet özelliği olmayan deri vücutta yaşanan bu ani değişimi kaldıramaz ve kendisini kısa sürede adapte edemediği için haliyle reaksiyon verir.Genellikle cilt çatlaklarının oluşması için yeterli olan gevşemeler, gerilmeler ve büyümeler en çok;


Lazer Çatlak Tedavisi

Hamilelik

Doğum

Ergenlik döneminde meydana gelenhormonal değişimden kaynaklı  vücut gelişimi

Ergenlik döneminde yaşanan fiziksel değişimler ( boyun uzaması, göğüslerin büyümesi, boyun uzaması) gibi.

Hızlı şekilde alınan aşırı kilolar veya hızlı şekilde kilo vermelercilt çatlağı nasıl oluşur sorusunun nedenlerine sebep olabilmektedir.

Lazer ile Çatlak Tedavisi Nasıl Yapılır?

Cilt çatlağı tedavisi, kılcal damar tedavisinde kullanılan lazer sisteminden faydalanılarak yapılmaktadır. Ciltte oluşan çatlakların üzerine, çatlakların bulunduğu hat boyunca sırası ile lazer ışınları gönderilmektedir. Bu bölgelerde lazer ışınlarının ısı ve hızından kaynaklı çatlakların olduğu bölgelerde kontrollü bir hasar oluşmaktadır. Tedavi esnasında hasar alan deri kendini yenileme özelliği sayesinde, tedavi esnasında aldığı hasarı iyileştirirken,aynı zamanda deforme edilen çatlakları da iyileştirmektedir. Lazer ile çatlak tedavisi temel prensibi bu olmaktadır.

Lazer ile Cilt Çatlağı Tedavisi Hangi BölgelereUygulanır?

Cilt çatlaklarının geneli oluşum sebeplerinden dolayı belli bölgelerde oluşmaktadır. Bu bölgeler ise;

Bacak

Kol

Göbek

Kol ve koltuk altı arasındaki bölge

Bel çevresi

Basen ve kalça gibi bölgelerde sıklıkla görülmektedir. Bu sebeple lazer tedavileri de genellikle bu bölgelere uygulanmaktadır. Fakat bunu biraz daha genel bir şekilde ifade edecek olursak, çatlakların problem olduğu her bölgeyelazer çatlak tedavisi uygulanabilmektedir.

Lazer ile Çatlak Tedavisi Acı Verir mi?

Lazer ile yapılan çatlak tedavilerinde yanma kaynaklı  bir miktar acı oluşabilmektedir. Lazer ile çatlak tedavisi acı verir mi sorusuna daha net cevap verecek olursak, lazer ile yapılan hemen her tedavide olduğu gibi bu tedavide de lazer taraması soğuk hava üfleyen yardımcı aparatlar eşliğinde yapılmaktadır. Böylece tedavi sırasında hissedilen acı bir miktar azaltılmış olmaktadır. Fakat acıya karşı dayanamayacağını düşünenler için, lokal anestezi de seçeneği de sunulmaktadır.

Lazer ile Çatlak Tedavisi Fiyatları Nedir?

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki lazer ile çatlak tedavisi fiyatları hakkında net bir rakam söyleyebilmek için, tedavi planının ve uygulanacağı bölgenin belirlenmesi gerekmektedir. Lazer ile çatlak tedavisi fiyatları noktasındadaha detaylı bilgi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.Lazer tedavi yöntemi sayesinde leke ve kılcal damarlardan kaynaklıoluşan çatlaklarda tedavi edilmektedir. Lazer ile çatlak tedavi yöntemi, kesinlikle alanında uzmanlaşmış doktorlar tercih edilmelidir. Çünkü lazerin gönderiliş dozu ve şekli doktor tarafından belirlenip çok önemli olmaktadır. 

Çatlaklar Neden Oluşur ?

Çatlakların meydana gelmesinde bir çok sebep etkili olmakla birlikte özellikle cilt çatlakları neden oluşur bunu ele alalım;

Hızlı kilo alıp – vermeye bağlı değişimler

Derinin hassas ve ince olması

Hormonalkaynaklı değişimler

Hamilelik ve doğum esnasındaki değişimler

Derinin gerilip gevşemesi gibi etkenler kaynaklı değişimler sonucu ciltte çatlaklar oluşmaktadır.Çatlak Görünümü Deri Üzerinde Nasıl Belli Olur ?

Çatlaklar, deri üzerinde 2 evrede görülmektedir. Bunlar ise İlk ve son evre olarak adlandırılırlar.

İlk evre olarak adlandırılan dönemde çatlakların görünümü çok belirgin olmamaktadır. Bu evrede meydana gelen çatlaklar deri rengine oldukça yakın, pembemsi veya hafif mora çalan bir renkte olmaktadır. Çatlak görünümleri deri üzerinde nasıl belli olur derseniz, renk tonu farklılıklarından bunu hissedebilmektesiniz.

İkinci evrede ise çatlaklar derinleşmiş ve yerleşmiş hale gelir buna bağlı olarak renkleri deri üzerinde daha morumsu ve gri şekilde görülür.

Çatlaklar En Çok Hangi Bölgelerde Görülür ?

Bu sorunuzun cevabını aslında kendinizde verebilirsiniz. Çünkü ciltte çatlaklar en çok vücutta değişimin en fazla olduğu kısımlarda görülmektedir. Daha somut olarak ifade edecek olursak, kilo alıp verdiğiniz zaman en çok hangi bölgenizde değişim yaşanıyorsa o bölgede derinin gevşeyip gerilmesidaha sık olmaktadır. Doğal olarak da en çok çatlak o bölgelerde oluşmaktadır. Bu gibi bölgelerse vücutta en çok;

Bacaklar

Göbek

Karın

Kalçalar

Kol ile bedenin birleştiği ön kısım gibi yerler olmaktadır.

Çatlak Tedavisi Kaç Seans Yapılır ?

Genel olarak lazer ile çatlak tedavisi kaç seansta yapılır sorusunu cevabı, çatlakların miktarına ve evresine göre belirlenmektedir. En net cevap için ise, tedavi olmayı düşünenlerin öncelikle kliniğimize gelerek derilerinde oluşan çatlakların miktarı ve evreleri hakkında bilgi sahibi olmaları gerekmektedir. Çatlak tedavilerinden az 2 seans başlangıç için kemikleşmiş bir seans sayısı olmaktadır. Bunun akabinde tedavi başarısına ve ihtiyaca göreseans sayısında güncellemeye gidilir.

 Lazer tedavi uygulama süresi ise, çatlakların sayısına ve uygulama alanının büyüklüğüne göre değişmekle birlikte ortalama 20 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir. Çatlak tedavisi için lazer tedavisi seans arası süre birçok lazer tedavilerinde olduğu gibi 3 hafta veya 4 hafta arasındadeğişmektedir.

Kullanılan Lazer Sistemi Nedir ?

Çatlak tedavileri için kullanılan lazer sistemi fraksiyonel lazer sistemidir. Fraksiyonel lazer sistemi hem çatlakları tedavi etmekte hemde deriyi sıkılaştırmaktadır. Aynı zamanda deriyi yeniler ve hücre yapımını uyardığı için cilt sağlığını olumlu yönde etkiler.

Lazer ile Çatlak Tedavisinin Tamamlayıcı İşlemleri Var Mıdır ?

FraksiyonelLazer Sistemi ile çatlak tedavisi çatlaklar üzerinde en etkili yöntemlerden bir tanesidir. lazer tedavi süreci boyunca seanslar tamamlandıktan sonra doktorunuza danışarak çatlak giderici-önleyici kremler kullanabilirsiniz. Burada önemli bir nokta ise kullanacağınız kremi kesinlikle doktorunuza sorun ve onun danışmanlığı altında alın. Çünkü piyasada kozmetik adı altında birçok krem satılmakta olup bunların tamamı kaliteli ve iyi olmamaktadır.

Uygulama İle İlgili Bilgiler 

Lazer çatlak tedavi işlemi için en çok karşılaşılan soru "Lazer çatlak tedavi işlemi acı verir mi ?” şeklinde olmaktadır. Uygulama esnasında lazer ışınları hastaya bir derece ısı hissettirir ve buna bağlı olarak tam olarak acı denilmese de bir miktar yanma hissedilir. Bu yüzden tedavi esnasında hastaya uygulama sırasındaacı hissetmemesi için ışınlar atılmadan 20 dakika önce bölgesel hissizlik yaratan kremler kullanılması ya da lokal anestezi yapılması uygun olacaktır. 

Anestezik uygulama etkisini gösterdikten sonra artık tedavi aşamasına geçilebilir. Çünkü bu uygulama sonrasında artık hasta hiç bir acı duymayacaktır. Çatlak tedavisi genel olarak lazer ışınları ile yapılan bir tedavi yöntemi olduğundan, uygulama sonrasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Dikkat edilmesi gereken bu noktalar ise,lazer ışınları ile yapılan tedaviişlemlerinden sonra uygulama bölgesinin güneş ve sudan özellikle ilk 3 gün boyunca korunması çok önemli olmaktadır.

Antalya Çatlak Tedavisi

İnsan cildi, belirli bir esnekliğe sahiptir. Bu esneklik sayesinde kilo alma ve verme durumlarına vücudun uyum sağlamasında büyük bir kolaylık sağlar. Fakat kilo alma ve verme kısa süre içinde hızlı bir şekilde gerçekleşirse, bu defa ciltte bazı dezenformasyonlar oluşabilir. Bunların başında çatlaklar gelir ve tedavi edilmediğinde insanların dış görünümlerini fazlasıyla olumsuz etkiler. Antalya çatlak tedavisi ile bu sorun kalıcı olarak giderilebilir ve insanların yaşam kaliteleri artırılabilir.

Çatlakları olan insanlar, bu önemli sorundan kurtulmak için genellikle vücut çatlakları nasıl geçer veya benzer soruları sorarak, olası tedavi yöntemlerini öğrenmeye çalışırlar. Geçmişte bu çatlakların tedavi edilmesi çok zorken, günümüzde ise tedavi yöntemleri çeşitlenmiş ve insanların beklentileri fazlasıyla karşılanmaya başlamıştır.

Çatlaklar Nasıl Oluşur?

Vücut çatlakları nasıl geçer sorunusun cevabından önce, bu sorunun nasıl meydana geldiğinin bilinmesi gerekir. Yukarıda da belirtildiği gibi bu sorun, hızlı bir şekilde alınan ve verilen kilolara bağlı olarak ortaya çıkar. Erkeklere nazaran kadınlarda biraz daha fazla görülen bir sorundur. Bunun nedeni ise kadınların yaşadıkları hamilelik süreci ve kilo almaya daha müsait olmalarıdır. Antalya çatlak tedavisi için gelen hastaların önemli bir kısmı, çatlakların hamilelik sürecinde meydana geldiğinden bahsetmektedir. Bunların haricinde ise çatlakların meydana gelmesine neden olan faktörler şu şekilde sıralanabilir:

Yaşlılık

Hareketsiz bir yaşam tarzı

Dengesiz ve yanlış beslenme

Bütün bunlar ve benzerleri, çatlaklara neden olabilir. Bu çatlaklar kalıcıdır ve kendiliğinden geçmez. Genellikle görüntü dışında çatlakların olumsuz bir etkisi olmadığı söylenebilir. Fakat görünümlerini düzeltmek isteyenler Antalya çatlak tedavisi yaptırabilir ve böylece vücutlarının eski haline dönmesini sağlayabilirler.

Vücut Çatlakları Nasıl Geçer?

Antalya çatlak tedavisi, günümüzde birden fazla yöntemle yapılmaktadır. Bu yöntemlerin kendi içinde bazı avantajları vardır, fakat genel olarak insanların beklentilerini karşıladığını söylemek yanlış olmaz. İnsanlar tarafından sorulan vücut çatlakları nasıl geçer sorusuna verilecek cevaplara geçmeden önce söz konusu çatlakların en fazla oluştuğu dönem olan hamilelikte alınacak bir takım önlemler sayesinde bu çatlakların tamamen engellenebileceğinin bilinmesi gerekir. Özellikle krem ve solüsyon kullanımı ile bu dönemde çatlaklar oluşmadan önce önlem alınmalıdır. Böylece Antalya çatlak tedavisi gibi bir sürece ihtiyaç olmayacaktır.

Vücut çatlakları nasıl geçer sorusuna verilecek yanıtlardan bazıları ve bunlara dair açıklamalar şu şekildedir:

1. Dermaterapi

Dermoroller adı verilen ve silindir şeklinde olan bir alet, bu tedavinin temelini oluşturur. Bu yöntemde çatlakların olduğu bölgeye yıldız şeklinde bir uygulama yapılır ve bu 8 defa gerçekleştirilir. Söz konusu işlem esnasında mikro kanallar açılır. Böylece derinin kendisini yenileme süreci hızlandırılır ve desteklenir.

2. Platelet Rich Plasma

Antalya çatlak tedavisi yöntemleri arasında yer alan P farklı tedavilerde de kullanılır. Platelet Rich Plasma ,  zenginleştirilmiş plazma olarak ifade edilebilir. Bu işlem, hastanın kendi kanından elde edilen plazma ile yapılır. Böylece herhangi bir yan etki veya uyumsuzluk görülmesi söz konusu olmaz. Elde edilen plazma, çatlakların olduğu bölgeye enjekte edilir. Böylece cildin yenilenmesi desteklenmiş olur. Yenilen cilt, oluşan çatlakları siler. Bu işlem, genellikle 3 seans uygulanır. Daha belirgin çatlaklar söz konusu olduğundan Antalya çatlak tedavisi için daha fazla seansa ihtiyaç olabilir.

3. Lazer

Vücut çatlakları nasıl geçer denildiği zaman akla ilk gelen yöntemlerden birisi lazerdir. Lazer ile yapılan Antalya çatlak tedavisi, 2 ila 5 seans arasında sürer. Eğer çatlaklar kırmızı ve pembe renkteyse pulse boya lazer, çatlaklar beyaz ise fraksiyonel lazer tercih edilir. Bu lazerlerin çalışma prensipleri arasındaki farklılık, çatlakların daha etkili bir şekilde tedavi edilmelerine neden olur.

Bunların dışında vücut çatlakları nasıl geçer sorunun cevabı niteliğinde olan yöntemler vardır. Söz konusu yöntemler, her geçen gün biraz daha geliştirilmekte ve insanların beklentilerini fazlasıyla karşılamaktadır.


Kılcal Damar Tedavisi

Dolaşım sistemi, kalp tarafından pompalanan kanı bütün dokulara iletmekle görevlidir. Bu işlemde son aşama kılcal damarlar tarafından yapılır ve kan en uzak hücrelere kadar bu şekilde taşınmış olur. İnsan vücudundaki kılcal damar uzunluğu yaklaşık olarak 40 km’dir. Bu kadar fazla olan kılcal damarlar, dışarıdan bakıldığında fark edilmez ve görülmez. Bu da insanların genel görünümleri adına son derece önemli bir detaydır. Fakat bazı nedenlerden dolayı bir takım sorunlar yaşanabilir. Yaşanan sorunlardan birisi de kılcal damarların dışarıdan belli olması ve gözükmesidir. Uygulanacak kılcal damar tedavisi sayesinde bahse konu sorunun giderilmesi mümkün olur.

Kılcal damar tedavisi, insanları çok önemli bir sorundan kurtarır. Söz konusu damarların dışarıdan gözükmesi, insan psikolojisini daha olumsuz etkiler. Bu sorunun meydana gelmesinin farklı nedenleri vardır ve bunlardan öne çıkanlardan bazıları şunlardır:

Cildin aşırı hassas olması

Kullanılan yanlış kozmetik ürünler

Ani bir şekilde gerçekleşen stres krizi

Gül hastalığı

Varis

Uzun süre güneşe maruz kalma

Genetik faktörler

Radyasyon ışınlarının cilde zarar vermesi

Kılcal Damar Tedavisi Nasıl Yapılır?

Kılcal damar tedavisi için ilk olarak uzman bir hekime başvurulması gerekir. Daha sonra kılcal damarların neden bu şekilde olduğu tespit edilir ve uygun bir tedaviye başlanılır. Uzman hekimler tarafından kılcal damar tedavisi lazer ile yapılmaktadır. Lazer sayesinde damarlar normal haline dönmekte ve dışarıdan fark edilmemektedir.

Lazerin haricinde kılcal damar tedavisi için uygulanan bazı bitkisel yöntemler de vardır. Bunlar sayesinde de tamamen tedavi edilmesi söz konusu olabilir. Bu tedavilerin temelinde kan akışının hızlandırılması vardır. Bu sayede sorun büyük ölçüde düzelecektir. Bitkisel olan kılcal damar tedavisi, hekim onayı olmadan tercih edilmemelidir.


Ameliyat İzi Geçirme

İnsan sağlığı için yapılan cerrahi müdahalelerde açılan kesiler, daha sonra dikişlerle kapatılır. Bu işlemde  dikiş kullanılmaz ise dikiş yapılan noktada bir iz kalır. İşte bu ize ameliyat izi denilir ve istenmesi durumunda ameliyat izi geçirme mümkündür.

Günümüzde dünyanın hızla büyümesi ve yeni yöntemlerin geliştirilmesi, ameliyat izi geçirme noktasında insanlara farklı alternatifler vermiştir. Bu alternatifler, izin büyüklüğüne bağlı olarak tercih edilmelidir. Böylece sorunsuz bir şekilde ameliyat izi geçirme mümkün olacaktır.

İlk olarak bu işlem için cerrahi tercih edilir.


Cerrahi, yapılan dikişte yeni bir kesi oluşturur ve izli bölümler alınır. Daha sonra dikişle yara kapatılır. Böylece ameliyat izi geçirme işlemi tamamlanmış olur. Bu yöntem genellikle derin ve büyük izler için tercih edilir. Söz konusu işlemin mutlak surette uzman bir hekim tarafından yapılması gerekir. Aksi durumda istenmeyen sonuçların çıkması muhtemeldir.

Eğer iz çok fazla derin değilse, bu defa cilt soyma işlemi tercih edilebilir. Bu işlem ile cildin yenilenmesi ve oluşan izin tamamen kaybolması mümkündür. Bu süreçte doktor tarafından verilen ilaçların kullanılması, ameliyat izi geçirme işleminin başarısı adına çok önemlidir. Ayrıca bu ilaçlar, hastaların enfeksiyon kapmasını da engeller.

Eğer oluşan çok fazla derin değil ve basitse, ameliyat izi geçirme yöntemleri arasında yer alan bitkisel tedavi yöntemleri tercih edilebilir. Bu yöntemler sayesinde basit izlerin giderilmesi ve cildin kendisini yenilemesi sağlanır. Böylece insanlar, doğal bir yöntem ile izlerden kurtulmuş olur.

Antalya Çatlak Tedavisi

Antalya Çatlak Tedavisi olarak Antalya’da ileri teknolojilerle kurulan Dermatoloji ve Kozmetoloji kliniğimiz de  hastalarımıza güvenle sağlık hizmeti sunulmaktadır. Deneyimli uzman bir ekiple ihtiyaçlarınız için en uygun ekipman günün her saati hizmetinizdedir.  Verdiğimiz ve sunduğumuz kaliteli hizmet ile hasta ilişkilerinde sağlıklı ilişki kurabilen,  Antalya Çatlak Tedavisi için ulaşabileceğiniz en doğru adrestesiniz. İhtiyaçlarınıza yetişebilmek ve size en doğru ve özenli hizmeti verebilmek için kadromuz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Hasta memnuniyetini esas alınan ve sizlerin takdirini kazanan Antalya Çatlak Tedavisi için en iyi hizmeti alacağınız, en güvenli ve yetkin yerdesiniz. 

 

Antalya Çatlak Tedavisi

 

Bizlere ulaştığınız andan itibaren isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza hemen dönüş yaparak cevap verilerek cilt bakımı hizmetinden yararlanmanız en kısa sürede sağlanır. Birinci kalite ve Avrupa standartlarına uygun kliniğimiz de hastalarımızın beğenisine sunularak uzun zamandan beri hizmet vermeye devam etmektedir. Antalya gibi büyük bir şehirde  Cilt Bakımı gerek ihtiyacınız için en uygun ve doğru şekilde  hesaplı seçenekler için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Bütçeniz ve beklentiniz bakımından en uygun ödeme seçenekleri ile kliniğimize ulaşıp kaliteli ve nitelikli hizmet işlemi yapabilirsiniz. Bizlere ulaşarak bilgi edinebilir ve aynı zamanda hizmetimizi daha ileriye taşımak için geri dönüşüm sağlayarak sizlere sunduğumuz hizmetleri  değerlendirip görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Antalya’nın neresinde olursanız olun bize bir telefonla ulaşıp kliniğimize ulaşabilirsiniz

 

Randevu ve İletişim için +90 535 976 66 16  Nolu Telefondan Ulaşabilirsiniz

Antalya Çatlak Tedavisi

Sektörünün ileri gelen ve öncü doktorlarından  biri olarak sizlerin Antalya bölgesinde bu hizmet için en iyi ve en kalitelisini sağlamayı hedefliyoruz. Son teknolojiyi sürekli olarak takip ederek hizmet hastalarımıza vermekte olduğumuz hizmeti sürekli olarak geliştirerek sizlerin en iyi hizmeti alabilmesini hedefliyoruz. Kliniğimiz de  çalışmakta olan her personelimizi eğitim ve gerekli her lisansını sağlıyor belgelerinin tam olduğundan emin olarak vermekte olduğumuz hizmeti çok daha üst düzeye çıkarmak için her gün gelişmeleri takip ederek personelimiz dahil olmak üzere hizmetlerimizde üst düzeye çıkarmaktayız.

 

Antalya ‘  da çoğu klinik ve doktordan  daha uygun ve daha kaliteli verdiğimiz Dermatoloji ile ilgili hizmetleri sağlamakta olduğumuz her hizmetimizi yakından takip ediyor ve her sorununuza hızlı ve kalıcı çözüm fikirleri ile ihtiyacınızı karşılıyoruz. Antalya da cilt bakım uzmanı hizmetinde ihtiyacınız olan her hizmet için uygun fiyatlı, profesyonel bir şekilde ve kalıcı çözümler sunarak sizlerin ihtiyaçlarına uygun fiyatlar ile ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz. Tamamen profesyonel ekibimiz ile Antalya Çatlak Tedavisi  hizmetinde sizlerin en iyi şekilde hizmet alabilmesi ve memnuniyeti bizler için öncelik olup en uygun ve en kaliteli şekilde hizmet alabilmeniz için Antalya Cilt Bakımı  hizmetlerinde sektörün öncüsü olmaktan gurur duyuyoruz. 


Antalya bölgesinde sektörün ileri gelen ve yıllardır kalitemizi bozmadan emin adımlarla yeni hastalara ulaşmayı hedeflemekteyiz.Kliniğimiz de  ulaştığımız her hastamızın memnuniyetini sağlamak bizim önceliğimiz olmakta. Eski ve yeni hastalarımızı ayırt etmeden her zaman en kaliteli hizmeti sunuyoruz.    

Siz Değerli Hastalarımızı Kliniğimize bekleriz.
Randevu ve İletişim için  
+90 535 976 66 16    Whatsapp +90 535 976 66 16   Nolu Telefondan Ulaşabilirsiniz

Dermatolog Uzm. Dr  OYA ERMİŞ
Dermatoloji – Kozmetoloji

 

 

 Soru Sor

Sihirli Dokunuşlar İçin...

Doktorunuza Danışın