DUDAK DOLGUSU

DUDAK DOLGUSU
DUDAK DOLGUSU

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak dolgusu, dudakların hacminin artması ve daha güzel bir görünüme kavuşması için insan doğasına özdeş hyalüronik asit’in dudağa enjekte edilmesidir. Dudak dolgusu nedir sorusunun cevabı aynı zamanda kozmetik bir düzeltme işlemidir, cerrahi müdahaleye gerek yoktur.

Dudak Dolgusu Tehlikeli Midir? Zararları Var Mıdır?

Dünyada her yıl yüz binlerce kişi dudağına dolgu yapılması için kliniklere gitmektedir. İlk başlarda bu insanların çoğu dudak dolgusu tehlikeli midir, zararları var mıdır sorusunun cevabını merak etmektedirler.  Kliniğimizde yapılan uygulamaları izleyerek bu soruya kendinizde cevap verebilirsiniz. Dudak dolgusu kliniğimizde de en çok talep gören ve memnuniyet oranı yüksek olan uygulamalardan birisidir.

Realself.com'da yer alan ve tamamı müşterilerin bağımsız puanlarından oluşan değerlendirmeye göre dudak dolgusu yaptıran kişilerin bu işlemden memnuniyet oranı %92'dir. Morarma, kızarıklık, hafif şişlik gibi yan etkiler işlemin yapıldığı yer ve kişiye bağlı olmadan, daha çok kişinin fizyolojik farklılıklarına bağlı olarak ortaya çıkabilmektedir.

Çok sık olmamakla  gördüğümüz bu yan etkiler kalıcı değildir, kısa bir sürede ortadan kalkmaktadır. Gereken hijyen koşullarını sağlamamış, alanında uzman personel çalıştırmay kliniklerde yan etki görülme olasılığı daha yüksektir. Güvenilir kurum ve kişilerce yapılan dudak dolgusu işlemi sonuçları itibariyle güvenilir bir işlemdir ve önemli bir risk taşımaz. Dudağa enjekte edilen hyalüronik asit zaten insan vücudunda doğal olarak bulunmaktadır.

Dudak Dolgusunda Kullanılan Hyalüronik Asit’in Özellikleri Nelerdir?

Dolgu maddesi olarak sıklıkla kullanılan ürün hyalüronik asittir. Hyalüronik asit bir polisakkarit yani çoklu doğal şekerdir ve diğer canlılarda olduğu gibi insan vücudunda da doğal olarak bulunur. Dolgu maddesi olarak kullanılabilen bir diğer madde de kollajendir. Fakat günümüzde kollajen  kullanımı azalmaktadır çünkü hyalüronik asit daha güvenli ve daha uzun ömürlüdür.

Bu maddeler hücre bölünmesi, eklemlerin kayganlığının sağlaması ve cildin gergin tutması gibi işlevlere sahiptir. Hyalüronik asit kendi hacminden bin kat fazla su tutabilir ve uygulandığı yerde uzun süre şekli bozulmadan kalabilir. Bu nedenle çok ideal ve en çok tercih edilen dolgu maddesidir, kozmetik ürünlerde genellikle kullanılır. Vücutta zaten doğal olarak bulunduğu için alerji yapmaz, önemli bir yan etkisi ve riski yoktur.


Dudak Dolgusunun Etkileri Nelerdir? Görünüşte Nasıl Bir Etki Yaratır?

Dudak dolgusu;

 1. Dudağı dolgunlaştırma,
 2. Dudağın genç görünmesi,
 3. Dudağı şekillendirme, kontürlerini belirginleştirme,
 4. Dudaktaki şekil bozukluklarını giderme amacıyla tercih edilebilir.

Canlıların yapısı gereği üst dudak alt dudağa göre biraz daha incedir. Dudak dolgusu yapılırken en çok tercih edilen yöntem üst dudağın hacminin arttırılmasıdır. Böylece güzel bir görüntü kazanması sağlanır. Ayrıca kusursuz dudak bileşenlerini elde etmek için de uygulanabilir. Dudak dolgusunun etkileri nelerdir ve nasıl bir görünüş oluşturur soruları hemen herkesin merak ettiği sorulardandır.

Kusursuz bir dudağın bileşenleri çoğu zaman şu şekilde kabul edilir;

 • Belirgin şekilde görünen filtrumlar,
 • Belirgin şekilde görünen aşk yayı,
 • Belirgin şekilde görünen vermilyon sınırları,
 • Ön bölgelerde hacim, dolgunluk,
 • Üst dudaktan yaklaşık %30 büyük alt dudak.

İnsanın dudak yapısı diğer organlarımıza göre daha dayanıklıdır. Ancak  zaman geçtikçe şekil değişikliklerine ve yaşlanmaya uğramaktadır. Gülerken, konuşurken, üzülürken, somurturken kısaca uyuma hali dışında bulunduğumuz tüm zamanlarda hareket halinde olan dudaklarımız dikkatin en çok yoğunlaştığı yapıların başında gelir ve zamanla yaşlanır.

Kaç Yaşından İtibaren Yapılabilir?

Dudak dolgusu kaç yaşından itibaren yapılabilir sorusuna cevaben, FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Kurumu), 21 yaş ve üzerindeki kişilerin dolgu yaptırmasında bir sakınca olmadığını belirtmektedir. Ancak aşağıda yer alan durumların tamamı doktorunuz tarafından gözlemlendiğinde 18 yaşın üzerindeki kişiler  de dudak dolgusu yaptırabilir:

 • İşlemin risklerini anlayabilecek olgunlukta olmak,
 • İşlem için yeterli hazırbulunuşluğa sahip olmak,
 • İşlemden beklentilerin net, açık ve ifade edilebilir olması,
 • Dudaklarda şekil bozukluğunun olması.

Dudak dolgusu için uygun aday olup olmadığınızı ancak bu konuda uzman olan bir doktor ile görüşerek  öğrenebilirsiniz. 21 yaş sınırı FDA’nın zorunlu tuttuğu bir durum değil, bir öneridir. Dudak dolgusu uygulaması geri dönülebilir bir uygulamadır, kalıcı bir uygulama değildir.

İşlemden Sonra Dudaklarım Yapay Görünür Mü?

Medyada yer alan bazı ünlülerin dolgulu görüntüleri görerek işlemden sonra dudaklarım yapay görünür mü şeklinde düşüncelere kapılmaktadır. Bu işlemi yaptırmak isteyen kişilerin çekincelerini arttırmaktadır. Medyadaki görüntülerde facialar işlem yapılan bölgeye güzel bir görüntü kazandırmak için uygun olan miktardan daha fazla miktarda madde enjekte edilmesinden kaynaklanmaktadır.

Bu durum kişi için mimiksiz, donuk ve yapay görünüme sebep olur. Oysa iki durumu karşılaştırdığınızda medyada görünen birçok ünlünün de dudak dolgusu yaptırdığı halde alımlı bir görüntü yakaladığını görmüşsünüzdür. Genellikle dolgu yaptırdıkları dahi anlaşılamamaktadır. Ayrıca her ne kadar fark etmeseniz de dışarıda her gün dudak dolgusu yaptıran birçok kişi görüyorsunuz. Fakat çok azının dolgu yaptırdığını fark ediyorsunuz, ya da kendi dudakları olduğunu düşünerek, dudaklarına imrenerek bakıyorsunuz.

Yapılan dolgu işlemlerinin başarısız olmasının diğer bir nedeni de dolgunun yapıldığı dudağın genel ağız yapısı, dudağın yapısı ve yüzün yapısıyla orantısının göz ardı edilmesidir. Ağız yapısı, dudak yapısı ve yüz yapısı kişiden kişiye göre değişmektedir. Herkese yakışacak tek bir dolgu formülü bulmak mümkün değildir. İşlemi gerçekleştiren uzmanların görevi, dolgunun bu değişkenlerle birlikte değerlendirilmesini ve ortaya orantılı ve güzel bir görüntü çıkmasını sağlamaktır.

Güvenilir Dolgu Markaları Nelerdir?

Stylage, Hyabell, Teosyal, Juvederm, Restylane gibi markalar güvenilir dudak dolgu markaları olmaktadır. Uygulamalarda doğal görüntüye en yakın olarak gözlemlenen bu markaların hyalüronik asit bazlı ürünleri tercih edilmektedir. Diğer popüler ve FDA tarafından kabul edilen dolgu markaları aşağıdaki şekildedir:

Radiesse, Restylane, Juvederm, Belotero, Sculptra, Evolence, Prevelle, Elevess, Artefill, Captique, Hylaform, Cosmoderm, Fibrel, Zyplast ve Zyderm.

Not: Yukarıda belirtilen markaların tamamının güvenilirliği ve etkinliği yapılan kontrollü klinik araştırmalarla ispatlanmış ve uluslararası alanda otorite olan Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi ve diğer otoriteler tarafından onaylanmıştır. O yüzden herhangi bir kliniğe gittiğinizde size uygulanacak dolgu işleminde bu markalardan birinin kullanıldığından emin olunuz.

İşlem Ne Kadar Sürede Tamamlanır? İşlemin Etkisi Ne Kadar Sürer?

Dudak dolgu işlemi ne kadar sürer sorularına cevap olarak, ortalama 15-30 dakika sürer. Genellikle 10 ile 15 gün sonra bir kontrol seansı gerçekleştirilerek ortaya çıkan görünüm değerlendirilir. Uygulamadan hemen sonrası etkisi açık bir şekilde görülür. Dudaklar eski durumuna göre hacim kazanmıştır. Kullanılan dolgunun özelliği ve kişinin cilt yapısına göre etkisi ortalama 6-12 ay sürer.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Öncelikle işlemi yapacak doktor ile beklentinizin tam olarak ne olduğu konuşulmalıdır. Ortaya çıkacak görüntünün nasıl olmasının beklendiğinin doktora izah edilmelidir. Doktor ile birlikte karar verildikten sonra dudak bölgesine lokal anestezi için krem uygulanır veya diş etinden lokal anestezi yapılır. Böylelikle işlem boyunca ağrı hissedilmesi engellenmiş olur. Anestezi etkisini gösterdikten sonra çok ince uçlu bir iğne ile dolgu derinin orta tabakasına enjekte edilir. Yapılan bu işlem ile dudak dolgusu nasıl yapılır sorusunun cevabı verilmiş olmaktadır.


Hangi Branş Doktorları (Kim) Tarafından Uygulanmalıdır?  

Dermatologlar ve Plastik Cerrahi uzmanları tarafından uygulamalıdır. Uygulamayı uzman ve donanımlı kişilerin yapması  istenilen görüntünün elde edilmesinde oldukça önemlidir.. Merdiven altı salonlardan uzak durulmalıdır. Dolgu işlemini yapacak olan doktorların kasların yapısını, yüz anatomisini, kasların nerede başlayıp nereye uzandığını iyi derecede bilmesi uygulamanın başarıya ulaşmasını kolaylaştırır. Eğer yapılacak uygulama ile ilgili kafanızda soru işaretleri varsa işlemi yapacak olan doktordan detaylı bilgi isteyin ve sorularınıza aldığınız cevaplardan tatmin olun.

Dudak Dolgusu Yaptıran Ünlüler Kimlerdir?

Dünyada ve Türkiye’de birçok ünlü dudak dolgusu yaptırmaktadır. Dudak dolgusu yaptıran ünlüler arasında Megan Fox, Kylie ve Kendall Jenner, Britney Spears, Heidi Montag, Jenni Farley, Audrina Patridge, Zooey Deschanel  gibi isimler yer almaktadır.

İşlemden Sonra Hemen İşe Dönebilir Miyim?

Evet, zorunlu haller dışında genel olarak işlemden hemen sonra işinize dönebilirsiniz. İstisnai durumlar aşağıda ayrıntılı olarak ifade edilmiştir. İşlem yapıldıktan sonra bir şeyler yemeniz ancak anestezinin etkisi ortadan kalktıktan sonra mümkündür. (Bu yapılmadığı takdirde dil ve dudak uyuşmuş durumda olacağı için yanlışlıkla dilinizi veya dudağınızı ısırabilirsiniz).

Dudak Dolgusu Kimlere Uygulanabilir? Kimlere Uygulanamaz?

Dudak dolgusu için en uygun adaylar uygulamadan beklentilerini gerçekçi olarak belirlemiş, dudağının nasıl görünmesi hakkında bilgi sahibi olan, dudağının görüntüsünü iyileştirmek isteyen kişilerdir.
Dudak dolgusu yaptırmak için psikolojik olarak hazır durumda olmak önemlidir. Bazı kişiler normalin üzerinde ve çok dolgun dudaklar isteseler de işlem sonucunda  ortaya çıkan görüntüden rahatsız olmakta ve ‘’ördek dudak görüntüsü’’ adı verilen hoş olmayan bir görüntü ile karşı karşıya kalmaktadırlar.

Böyle bir durumda akıldan çıkarılmaması gerekir ki dudak dolgusu geri dönüşebilir bir uygulamadır. Dudak dolgusu kimlere uygulanamaz sorusuna cevaben, aşağıdaki rahatsızlıklardan bir veya birkaçına sahip olan kişiler dudak dolgusu yaptırmamalıdır:

 • Kan pıhtılaşması sorunu olanlar,
 • Ağız bölgesinde uçuk olanlar,
 • Bağışıklık sistemi baskılanmış olanlar,
 • Gebelik ve emzirme dönemleri,
 • Sinir veya kas hastalığının varlığı,
 • Alerjik yapısı olan kişiler,
 • Lupus gibi bağ dokusu hastalıkları


Geçmişte uçuğunuz olduysa ya da bildiğiniz herhangi bir alerjiniz varsa doktora belirtmeniz gerekir. Ayrıca kullandığınız ilaçları da doktorunuza söylemelisiniz.

 • İşlemden Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?
 • Uygulama yapıldıktan sonraki  24 saatlik zaman diliminde;
 • Uygulama bölgesi ovuşturulmamalıdır.
 • En az 48 saat süresince uygulama bölgesine masaj yapılmamalıdır.
 • Uygulamadan en az 24 saat sonra makyaj yapılmalıdır.
 • 1 hafta süresince sauna, hamam, jakuzi gibi sıcak ortamlardan kaçınılmalıdır. İşlemden sonra dikkat edilmesi gerekenler arasında en önemlilerinden olmaktadır.
 • Aşırı sıcak ve aşırı soğuk havadan kaçınılmalıdır.
 • Genellikle dudak dolgusu lokal anestezi ile uygulandığından, hislerin tekrardan geri gelmesi sağlanana kadar bir şeyler yenmemeli ve içilmemelidir.
 • Tedavinin başarısını ve yan etkilerini değerlendirmek üzere işlemden 10 gün
 • sonra kontrole gelmeniz gerekmektedir.
 • Beklenmeyen bir etki gelişirse uygulama yapan doktora başvurulmalıdır.

Antalya Dudak Dolgusu

İnsan yüzünün önemli noktalarından olan dudaklar, genel görünümü fazlasıyla ekiler. Bu durum kadınlarda daha fazladır ve kadınlar, dudaklarının daha çekici ve dolgun olmasını isterler. Fakat bu durum, doğuştan geldiği için herkesin mutlu olduğu bir dudağı olduğundan bahsetmek çok zordur. Bahse konu durumun düzeltilmesi için Antalya dudak dolgusu yapılır. Antalya dudak dolgusu, adından da anlaşılacağı gibi dudakların olduğundan daha dolgun ve çekici görünmesini sağlayan bir işlemdir. Tedavi yöntemlerinden birisi olan Antalya dudak dolgusu, son dönemlerde kadınlar tarafından çok fazla tercih edilmeye başlanmıştır.
Antalya dudak dolgusu, yapılış ve kalıcılık durumuna göre farklı sınıflarda değerlendirilir. Bunları genel olarak şu şekilde sıralamak mümkündür:
Geçici dudak dolgusu
Kalıcı dudak dolgusu
Kalıcı dudak implantı

Geçici Dudak Dolgusu Nedir?

Geçici Antalya dudak dolgusu, bir süre sonra etkisini kaybeden bir işlemdir. Bu işlem uygulandıktan sonra, uygulanan yönteme bağlı olarak dolgunun etkisi farklı sürelerde geçer ve insanlar tekrardan doğal dudaklarına kavuşur. Bu noktadan sonra istenmesi halinde Antalya dudak dolgusu tekrarlanır ve böylece yeniden dolgun dudaklara sahip olunabilir.
Geçici dudak dolgusu, sağlamış olduğu avantajlardan, sağlıklı olmasından ve uygulanmasının kolay oluşundan dolayı çok fazla tercih edilir. Yapılan bir takım araştırmalarda, geçici olan Antalya dudak dolgusu tercihinin %85 seviyelerinde olduğu görülmektedir.
Geçici etkiye sahip olan Antalya dudak dolgusu, hyaluronik asit ile yapılan bir işlemdir. Bilindiği gibi bu asit insan vücudundan doğal olarak bulunur ve bundan dolayı insanlara herhangi bir yan etkisi yoktur. Vücut tarafından kabul edilen bu madde, herhangi bir alerjik reaksiyona da neden olmaz. Fakat buna rağmen söz konusu işlemin uzman bir sağlık personeli tarafından yapılması gerektiği kesinlikle unutulmamalıdır. Aksi durumda ortaya çıkacak sonuç, geri döndürülemez sorunlara neden olabilir. Geçici Antalya dudak dolgusu için izlenen adımlar genel hatları ile bu şekildedir:
İlk olarak dudakların hacmi ve sınırları orantısal olarak kontrol edilir
Hastanın istediği dudak şekline göre hangi noktalara ne kadar dolgu yapılacağına karar verilir.
Dudaklarda hacim kaybı olan noktalar belirlenir ve bu bölümlere özel işlemler yapılır.
Dolgu yapılacak noktalar belirlendikten sonra bu kısımlar antiseptik madde ile temizlenir.
Antalya dudak dolgusu için bir sonraki adım lokal anestezidir. Bu işlem anestezik özelliklere sahip olan kremlerle yapılır.
Anesteziden sonra enjeksiyon ile ilgili noktalara dolgu yapılır.
İşlem esnasında dudakların orantılı olmasına büyük önem verilir.
İşlemin son aşamasında antibiyotik özellikte olan kremler dudaklara sürülür ve böylece olası enfeksiyonlara karşı önlem alınmış olur.
Antalya dudak dolgusu genel hatları ile bu şekildedir. Geçici olan bu işlem, genellikle 12 ay boyunca etkisini yitirmez. Bu süre sonunda ise dolgu etkisi kendiliğinden kaybolur. Geçici olan dudak dolgusu, insanlar için farklı avantajlar sağlar. Bunların belki de en önemlisi, memnun kalınmayan dolgunun bir süre sonra kendiliğinden yok olmasıdır. Böylece beğenilmeyen dolgunun düzeltilmesi için tekrardan operasyon geçirme gerekliliği ortadan kalkmıştır.
Kalıcı Antalya dudak dolgusu, günümüzde mümkün olan bir işlem değildir. Bunun yerine kalıcı dudak implantı geliştirilmiş olup, o da çok fazla tercih edilmez. Bundan dolayı Antalya dudak dolgusu denildiği zaman akla ilk olarak geçici yapılan dolgu gelir.

Dudak Dolgusu Fiyatları

Dudak dolgusu fiyatları, birçok unsura göre farklılık gösterir. Bundan dolayı bahse konu işlem için gerekli olan maliyetler hakkında net bir rakamdan bahsedilmesi söz konusu dahi değildir.
Dudakların daha dolgun bir görünüm kazanması için gerekli olan dolgu maddelerinin kendi içinde farklı türleri vardır. Bunlar, dudak dolgusu fiyatları üzerinde etkilidir. Söz konusu maddelerin kalitesi ne kadar fazla olursa, ödenmesi gereken rakam da o kadar yükselir. Bundan dolayı maliyetleri bu maddelerin fazlasıyla etkilediği söylenebilir. Dolgu için kullanılacak sentetik maddelerin fiyatları biraz daha uygundur, fakat bunların kullanımı ve insan sağlığına olan etkileri dikkate alındığında son dönemde biraz daha az tercih edildiği görülecektir. Bu tür maddelerin yerine hyaluronik asit tercih edilir. İnsan vücudunda doğal olarak bulunan bu madde, laboratuvar ortamında üretilir işlemlerde fazlasıyla kullanılır. Bu maddenin laboratuvar ortamında üretilmesi, kendi içinde farklı çeşitleri olmasına neden olur. Bu durum da benzer etki yapar ve dudak dolgusu fiyatları değişkenliğine neden olur.
Dudak dolgusu fiyatları için etkili olan bir diğer unsur ise işlemin yapılacağı klinik ve işlemi yapacak olan uzmandır. Buradaki kalite ve diğer şartların sağlanması, ödenmesi gereken rakamların yükselmesine neden olur. Bütün bunlar dikkate alındığında dudak dolgusu fiyatları için net bir rakamdan bahsetmenin mümkün olmadığı bir kez daha ortaya çıkar.

Antalya Dudak Dolgusu

Antalya Dudak Dolgusu olarak Antalya’da ileri teknolojilerle kurulan Dermatoloji ve Kozmetoloji kliniğimiz de  hastalarımıza güvenle sağlık hizmeti sunulmaktadır. Deneyimli uzman bir ekiple ihtiyaçlarınız için en uygun ekipman günün her saati hizmetinizdedir.  Verdiğimiz ve sunduğumuz kaliteli hizmet ile hasta ilişkilerinde sağlıklı ilişki kurabilen,  Antalya Dudak Dolgusu için ulaşabileceğiniz en doğru adrestesiniz. İhtiyaçlarınıza yetişebilmek ve size en doğru ve özenli hizmeti verebilmek için kadromuz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Hasta memnuniyetini esas alınan ve sizlerin takdirini kazanan Antalya Dudak Dolgusu için en iyi hizmeti alacağınız, en güvenli ve yetkin yerdesiniz. 

Antalya Dudak Dolgusu 

Bizlere ulaştığınız andan itibaren isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza hemen dönüş yaparak cevap verilerek cilt bakımı hizmetinden yararlanmanız en kısa sürede sağlanır. Birinci kalite ve Avrupa standartlarına uygun kliniğimiz de hastalarımızın beğenisine sunularak uzun zamandan beri hizmet vermeye devam etmektedir. Antalya gibi büyük bir şehirde  Dudak Dolgusu ihtiyacınız için en uygun ve doğru şekilde  hesaplı seçenekler için bizlere ulaşabilirsiniz.
Bütçeniz ve beklentiniz bakımından en uygun ödeme seçenekleri ile kliniğimize ulaşıp kaliteli ve nitelikli hizmet işlemi yapabilirsiniz. Bizlere ulaşarak bilgi edinebilir ve aynı zamanda hizmetimizi daha ileriye taşımak için geri dönüşüm sağlayarak sizlere sunduğumuz hizmetleri  değerlendirip görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Antalya’nın neresinde olursanız olun bize bir telefonla ulaşıp kliniğimize ulaşabilirsiniz
Randevu ve İletişim için  +90 535 976 66 16  Nolu Telefondan Ulaşabilirsiniz

Antalya Dudak Dolgusu

Sektörünün ileri gelen ve öncü doktorlarından  biri olarak sizlerin Antalya bölgesinde bu hizmet için en iyi ve en kalitelisini sağlamayı hedefliyoruz. Son teknolojiyi sürekli olarak takip ederek hizmet hastalarımıza vermekte olduğumuz hizmeti sürekli olarak geliştirerek sizlerin en iyi hizmeti alabilmesini hedefliyoruz. Kliniğimiz de  çalışmakta olan her personelimizi eğitim ve gerekli her lisansını sağlıyor belgelerinin tam olduğundan emin olarak vermekte olduğumuz hizmeti çok daha üst düzeye çıkarmak için her gün gelişmeleri takip ederek personelimiz dahil olmak üzere hizmetlerimizde üst düzeye çıkarmaktayız.
Antalya ‘  da çoğu klinik ve doktordan  daha uygun ve daha kaliteli verdiğimiz Dermatoloji ile ilgili hizmetleri sağlamakta olduğumuz her hizmetimizi yakından takip ediyor ve her sorununuza hızlı ve kalıcı çözüm fikirleri ile ihtiyacınızı karşılıyoruz. Antalya da cilt bakım uzmanı hizmetinde ihtiyacınız olan her hizmet için uygun fiyatlı, profesyonel bir şekilde ve kalıcı çözümler sunarak sizlerin ihtiyaçlarına uygun fiyatlar ile ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz. Tamamen profesyonel ekibimiz ile Antalya Dudak Dolgusu  hizmetinde sizlerin en iyi şekilde hizmet alabilmesi ve memnuniyeti bizler için öncelik olup en uygun ve en kaliteli şekilde hizmet alabilmeniz için Antalya Cilt Bakımı  hizmetlerinde sektörün öncüsü olmaktan gurur duyuyoruz. 

Antalya bölgesinde sektörün ileri gelen ve yıllardır kalitemizi bozmadan emin adımlarla yeni hastalara ulaşmayı hedeflemekteyiz.Kliniğimiz de  ulaştığımız her hastamızın memnuniyetini sağlamak bizim önceliğimiz olmakta. Eski ve yeni hastalarımızı ayırt etmeden her zaman en kaliteli hizmeti sunuyoruz.    

Siz Değerli Hastalarımızı Kliniğimize bekleriz.
Randevu ve İletişim için  
+90 535 976 66 16    Whatsapp +90 535 976 66 16   Nolu Telefondan Ulaşabilirsiniz

Dermatolog Uzm. Dr  OYA ERMİŞ
Dermatoloji – KozmetolojiSoru Sor

Sihirli Dokunuşlar İçin...

Doktorunuza Danışın