ORJİNAL HYDRAFACİAL

ORJİNAL HYDRAFACİAL
ORJİNAL HYDRAFACİAL

Sağlıklı olan ciltler haliyle daha bakımlı ve güzel görünmemiz sağlar. Günümüz şartlarında yoğun tempolu ve kalabalık şehir hayatı birçok toksine maruz kalmamıza sebep olmaktadır. Atmosferde yer alan ozon tabakasının gittikçe incelmesine bağlı olarak yeryüzüne daha fazla UV ışını ulaşmakta buda ister istemez cilt üzerinde daha fazla güneş hasarı meydana getirmektedir.

Kirli havanın etkisiyle oluşan toksinler ve güneşin zararlı ışınları bir araya geldiğinde cilt sağlığını yitirmeye başlıyor. Siz bu duruma yaşın ilerlemesinden kaynaklı elastikiyet kaybını eklerseniz ciltte erken yaşlanma belirtileri açık olarak gözlenmektedir. Amerikan menşeili cilt bakımı Hydrafacial  biraz önce anlatmış olduğumuz cilt problemlerinin çözümünde yardımcı olmak için  geliştirilmiş son derece kullanışlı bir tedavi yöntemidir.

HydraFacial Kullanım Alanları

Genel cilt bakımı

Kapalı gözeneklerin açılması

Siyah noktaların azaltılması

Cilt tonunun düzenlenmesi

Sebum dengelenmesi

Cildin nemlendirilmesi

İnce çizgilerin ve ince kırışıklıkların azaltılması

Cildin elastikiyetinin artırılması

Güneş hasarı ve güneş lekelerinin azaltılması tedavisi

Cildin canlandırılmasına katkı sunmasıHydrafacial cilt bakımı yönteminin kullanım alanları arasında olmaktadır.

HydraFacial Aşamaları

1- Vortex-Eksfoliasyon

Cildin fazla yağ salgısından ve ölü hücrelerden arındırıldığı aşama kısmı olmaktadır.

2- Vortex-Peeling

Kabuklanma oluşmadan önce cildin ölü kısmından arındırılması aşamasıdır.

3- Vortex-Ekstraksiyon

Bu aşamada tıkalı gözeneklerin temizlenme işlemi yapılmaktadır.

4- Vortex-Boost

Cildin ihtiyaç duyduğu solüsyonlar kullanılarak ince çizgilerin azaltıldığı ve cilt tonu bozukluklarının giderilmeye çalışıldığı aşamadır.

5- Vortex-Fusion

Bu aşamada cildin beslenmesi sağlanmaktadır.

6- Devam Koruma

Hydrafacialcilt bakımı uygulama sonuçlarının daha kalıcı ve etkili olabilmesi için uygulamada kullanılan ürünler ile aynı içeriklere sahip günlük bakım ürünlerinin de kullanılması tavsiye edilmektedir.Vortex Teknolojisi

HydraFacialMD Vortex isimli bir teknoloji kullanmakta olup, basınçla püskürtme yapan ve adeta bir girdap etkisi meydana getiren bir başlığı bulunmaktadır. Başlık sayesinde solüsyonlar cilt yüzeyine el değmeden penatüre edilmektedir. Bu ürün geçen yıl medyada hakkında yer alan 117 milyon haberle günümüzün en gözde ve popüler cilt yenileme aleti olmaktadır.

Hollywood Yıldızlarının Tercihi

Amerikan Edge firması tarafından tasarlanan ve üretilen HydraFacial MDoldukça ilgi görmektedir. Özellikle aralarında AdrienneMaloof,Paris Hilton ve BritannySnow gibi herkes tarafından tanınan Hollywood yıldızlarının da yer aldığı birçok ünlünün gözde tercihi olmaktadır. Bu ürün 2011 yılından günümüze kadar hemen her yıl üst üste A.B.D’de2019 En İyi Cilt Yenileme Cihazı ödülünü alabilenen iyi ürün konumundadır. 

Bu başarısının altında ise, HydraFacialürününün günümüzde vazgeçilmez bir cilt yenileme sistemi olması ve dünyanın 80’e yakın ülkesinde kullanılması yatmaktadır. Zaten ne kadar başarılı olduğunu geçen yıl hakkında medyada yer alan 117 milyon haberle günümüzün en popüler cilt yenileme cihazı olması da ortaya koymaktadır..


HydraFacial MD Kaç Seans Uygulanır?

Bu tedavi olacak kişinin cildinin ihtiyacına göre 1 hafta ara ile 4-6 seans ideal bir kür şeklinde belirlenmektedir. HydraFacialMD tedavisinde sonucun korunabilmesi için ayda bir tekrarlanması daha kalıcı sonuçlar vermektedir. Yine bunun yanında daha canlı ve sağlıklı bir cilt görünümü için de bakım amacı ile ayda bir derinlemesine temizlik tavsiye edilmektedir.

HydraFacial MD Cilt Tedavisi Uygulama Sonrasında Herhangi Bir Bakım Gerektirir Mi?

Kesinlikle hiçbir özel bakım gerektirmemektedir. Yapılan tedavi sonrası hemen sosyal yaşamınıza dönebilir ve makyaj yapabilirsiniz.

HydraFacial MD Uygulama Süresi Ne Kadardır?

Bu tedavi yöntemini tercih etmeyi düşünenlerin bir çoğuHydraFacial MDuygulama süresi ne kadar sorusunun cevabını merak etmektedir. Tedavi uygulama süresi genel olarak cildin ihtiyacına göre 20-30 dakika arasında değişmektedir.

HydraFacial MD Tedavisi Uygulama Sonrasında Herhangi Bir Yan Etki Olur Mu?

Eğer HydraFacial MD uygulama esnasında ve sonrasında yan etki oluşur mu diye düşünüyorsanız, bu konuda rahat olun çünkü hiçbir yan etki oluşmamaktadır. Bu tedavi yöntemi FDA onaylı olup, son derece güvenli bir tedavi yöntemidir.

HydraFacial MD Ağrılı Bir Uygulama Mıdır?

En çok sorulan sorulardan bir tanesi de “HydraFacial MDağrılı bir uygulama mıdır” sorusu olmaktadır. Hayır tedavi yöntemi ağrısız ve acısız bir uygulama olmaktadır. Adeta makyaj fırçasının yüzünüzde dolaşması gibi bir his uyandırır.

HydraFacial MD Kimlere Uygulanır?

Tedavi yöntemimiz olan HydraFacial MD erkek-kadınher yaş gruplarına ve en hassas cilt tipleridahilbütün ciltlere her mevsimde rahatlıkla uygulanabilecek bir yöntem olmaktadır.


HydraFacial MD Neden Bu Kadar Çok Tercih Ediliyor?

Bu cilt bakımı yöntemi FDA onaylı,konforlu,son derece güvenlive pratik bir yöntem olmaktadır.HydraFacial cilt bakım sistemini diğerlerinden farklı kılan patentli serum iletim sistemine sahip olmasıdır. Vorteksisimli bu teknoloji sayesinde cilt besleyicileri hiç el değmeden tamamen hijyenik bir şekilde cilde iletilir.

Kesinlikle cildin daha sağlıklı olmasına yardımcı olan HydraFacialcilt bakımıdünyaca tanınmış, kabul görmüş bir marka olmakla birlikte alanının en iyisidir diyebiliriz. Tedavi aşamasında kullanılan tüm ürünler çok hassas bir şekilde test edilerek ABD’de üretimi yapılmaktadır. Özellikle pek çok Hollywood yıldızının cilt bakım tercihi olması sebebiyle de dünya medyasında adından sıkça söz ettirmektedir. Amerika’da neredeyse hemen her yıl En İyi Cilt Yenileme Cihazı ödülünü alan HydraFacial bu yıl da aynı ödülü almaya hak kazanmıştır.

HydraFacial Cilt Yenileme Sistemi İle Işıltılı Görünüm

Elbette ki sağlıklı ve güzel görünen bir cilt yapısı için cildinizi doğru bir ürünlerle beslemek, nemlendirmek ve gerekli bakımlarını yapmak oldukça önemli olmaktadır. Hollywood yıldızlarının beğendiği ve kullanmayı tercih ettiği HydraFacial cilt yenileme sistemi, cildinizin ihtiyacı olan neredeyse tüm bakımların tek seferde uygulanması ile gayet ışıltılı ve parlak bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır. Bu yöntemin en çok tercih edilmesinin sebepleri ise:

  1. İğnesiz ve acısız cilt  için
  2. Cildin ihtiyacı olan tüm bakımı sağlıyor
  3. 11 probleme tek çözüm
  4. Tek seansta gözle görülür bir değişim
  5. Cildinize makyaj yapmaya gerek duymayacaksınız
  6. Farklı cilt problemlerine tek işlem

 İğnesiz ve Acısız Cilt İçin

HydraFacial tedavi yöntemi tüm cilt tiplerinin ihtiyaç duyduğu nemi ve bakım ihtiyaçlarını karşılayan bir “antiaging” cilt bakım tedavi yöntemidir. Tedavi esnasında herhangi bir iğne enjeksiyonu içermeden sadece vakumlama yöntemi ile tedavi gerçekleştirilmektedir. KısacasıHydraFacial cilt yenileme sistemiiğnesiz ve acısız olup, kişi hiçbir acı ya da ağrı duymamaktadır. Adeta bir makyaj fırçasının yüzde dolaşması gibi bir his oluşturmaktadır. Bu vakumlama tedavi süreci cildin ihtiyacına göre 20 ile 30 dakika arasında sürmektedir.Bu süre zarfı içinde cildin en alt kademesine kadar ulaşılarak derinlemesine bir bakım uygulanmaktadır.


 Cildin İhtiyacı Olan Tüm Bakımı Sağlıyor

Tedavi esnasında kullanılan Vortax teknolojisi basınçla püskürtülen vakumlu başlığı sayesinde cildisiyah noktalardan, ölü hücrelerden, aşırı yağdan arındırılmakta ve mikro düzeyde soyulmasını sağlamaktadır. Cildin rahatsızlığına göre uygun serumlar tercih edilerekcilt tonu düzensizlikleri,  ince çizgiler ve lekeler tedavi edilmektedir. Tedavi esnasında cildepeptidler, hyaluronik asit ve antioksidan içerikli solüsyonlar uygulanarak cilt yüzeyi korunmaktadır. Böylece cilt yüzeyinin daha aydınlık, canlı ve genç görünmesini sağlanmaktadır. Vakumlama yöntemi ile serumlaranti agingve renk açıcı solüsyonlar doğrudan derinin altına iletilmektedir.

11 Probleme Tek Çözüm

Total cilt bakımı

Genişlemiş ve tıkalı gözenek tedavisi

Siyah nokta tedavisi

Cilt tonu düzensizlikleri

Sebum dengelenmesi (yağlı cilt)

Cildin nemlendirilmesi

İnce çizgiler ve kırışıklıkların tedavisiHydraFacial cilt yenileme sistemiile kolaylıkla yapılabilmektedir.

Cildin elastikiyetini arttırma

Sivilce tedavisi

Leke tedavisi

Cildin canlandırılması


 Tek Seansta Gözle Görülür Bir Değişim

Erkek ve kadınlar için hemen her yaşta uygulanabilen HydraFacialcilt bakımının daha ilk seansında gözle görülür bir gelişme yaşandığına sizde şahit olacaksınız. Halk arasında bebek ciltli olarak tabir edilen görünümü kazanacaksınız.Benzersiz bu tedavi ile cilt derinlemesine temizlenmekte, beslenmekte, nemlenip yenilenmektedir. Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine her mevsimin her ayında uygulanabilen bir tedavi yöntemidir. 

HydraFacial cilt yenileme sistemitedavi amaçlı uygulamalarda 1 hafta ara ile 4-6 seans ideal olarak görülmektedir. Sonucun korunabilmesi için de ayda bir kere tekrarlanmasında da fayda olmaktadır. Daha canlı ve sağlıklı bir cilt elde edilmesi için yani bakım amaçlı yapılacaksa ayda bir derinlemesine temizlik kafi gelmektedir.


 Cildinize Makyaj Yapmaya Gerek Duymayacaksınız

HydraFacial cilt bakım uygulama sonrasında herhangi özel bir bakıma ihtiyaç duymazsınız. Bu tedavide tek dikkat edilmesi gereken nokta tedavi olduğunuz gün yüzün yıkamaması olmaktadır. İlk gün yüze herhangi bir şey sürülmemesi gerekmektedir. HydraFacial cilt bakımısonrası kişi hemen iş hayatına yani sosyal yaşamına dönebilmektedir. Genel olarak bakım sonrası beklenti; problemsiz ve canlı bir cilt olduğu için kimse makyaj yapma ihtiyacı hissetmemektedir.

 Farklı Cilt Problemlerine Tek İşlem

HydraFacial cilt bakım yöntemi ile, ciltteki farklı problemlerin tedavisine tek bir işlem ile aynı anda cevap verebilmektedir. Bu yönüyle de hastaya çok büyük bir avantaj sağlamış olmaktadır. TheFoodandDrug Administration(FDA) onaylı olan HydraFacial cilt yenileme sistemi; son derece güvenli, konforlu, acısız ve kolay bir yöntem olma özelliğine sahiptir. Bu tedavi yöntemi Hollywood yıldızlarının da tercih ettiği bir cilt bakımı yöntemi olmaktadır. HydraFacial cilt bakım ve tedavisi ciltte herhangi bir tahriş ya da iz bırakmamaktadır.

Siz Değerli Hastalarımızı Kliniğimize bekleriz.
Randevu ve İletişim için  
+90 535 976 66 16    Whatsapp +90 535 976 66 16   Nolu Telefondan Ulaşabilirsiniz

Dermatolog Uzm. Dr  OYA ERMİŞ
Dermatoloji – Kozmetoloji


Soru Sor

Sihirli Dokunuşlar İçin...

Doktorunuza Danışın