Icon Lazer ile Cilt Gençleştirme

İnce kırışıklıklardan, lekelere ve damar tedavisine pek çok problemde etkili olan Icon lazer iddialı sonuçlar sunuyor.Günümüz şartlarında bütün kadınların ortak amacı yaş alırken sağlıklı ve güzel görünmek. Şehir hayatının stresli koşuşturması, hava kirliliği ve güneşin verdiği zararlar işimizi zorlaştırırken gelişen teknoloji sayesinde lazerlerde bir o kadar yardımımıza yetişiyor.

          Artık hepimiz biliyoruz ki güneş artık bildiğimiz eski güneş değil! Zararlı ışınlarına karşı koruyucu kullansak bile lekelenmelere yol açıyor, cildin yapısını bozarak ince kırışıklıkları arttırıyor ve kılcal damarların çatlamasına sebep olarak cildimizin yapısını her anlamda bozuyor. Cilt kalitesini arttırmak için kullanılan birçok yöntem uygulama sonrasında iyileşme süreci gerektirdiğinden sosyal hayattan kopmaya sebep oluyordu. Teknolojin gelmiş olduğu son nokta olan ICON lazer sisteminin bize sunmuş olduğu ikonik bakım sayesinde artık 1 eşittir 3! Yani aynı seansta lekelere, kırışıklıklara ve kılcal damarlara yönelik tedavi sunabiliyoruz üstelik sonrasında sosyal hayatınıza kaldığınız yerden hemen devam edebiliyorsunuz.

Optimum dokunuş…

          Cildinizdeki problemler derinin farklı katmanlarında yer alır. İkonik bakımda ilk olarak gelişmiş IPL teknolojisi ile güneş lekelerine, yaşlılık lekeleri ile çillere uygulama yapılır. Cihaza entegre olan melanin ölçer sayesinde leke türüne göre optimum enerji veriliyor böylece çok daha etkili ve güvenli bir tedavi sunuyor. Kılcal damarlar üzerinde de çok etkin bir tedavi sunan IPL yüzünüzdeki kızarıklıkların görünümünü azaltıp cildinizin renk tonunu eşitliyor.

          İkonik bakım aynı zamanda cildin alt tabakasına da yüksek enerji iletimi sağlayabildiği için kolajen ve elastin liflerinin üretimini tetikleyen sürecin optimuma ulaşmasını sağlar. Yeniden yapılanan cilt ince kırışıklıklarından kurtulur ve sıkılaşır. Ayda bir yapılan uygulamalar ortalama dört seans sürmektedir. Uygulamada herhangi bir ağrı duyulmadığından son derece konforlu ve güvenlidir. Cildin üst tabakasına zarar verilmediği için pullanma ya da dökülme söz konusu değildir. Hastalarımızın çoğu ilk uygulamadan itibaren daha parlak ve canlı bir cilde kavuştuklarını söyleseler de esas sonuçlar üçüncü seanstan itibaren görülmeye başlanmaktadır.

          ICON lazer platformu tüm bu tedavilerin yanı sıra çatlak tedavisinde FDA onayına sahip ilk ve tek lazer sistemidir. Cildin tekrar yapılanarak çatlak görünümünün azalmasını ve cildin daha pürüzsüz görünmesini sağlar. Fakat çatlak tedavisine erken başlamanın tedavi başarısını önemli ölçüde etkilediği de unutulmamalıdır.

          ICON lazeri ameliyat sonrası izlerin görünümünü azaltmak içinde sık sık tercih ediyoruz. Derinin altına gönderilen ısı enerjisi ile kontrollü hasar yaratılarak cilt aşağıdan yukarıya doğru kendini yenilemesi sağlanır ve ameliyat izinin görünümü hafifler.

          İstediğiniz daha genç görünümlü, pürüzsüz parlak ve gergin bir cilt ise ICON lazer platformu sizin için en doğru ve konforlu seçenek olacaktır.

Bu yöntemlerin etkili sonuçlar vermesi için işlemi gerçekleştiren en iyi cilt doktoru ve ya dermatolog uzmanlığının çok önemli olduğu unutulmamalıdır. Bundan dolayı insanların tedavi için herhangi birisini değil, alanında uzman olan bir dermatolog hekimi tercih etmesi, beklentilerin tam anlamıyla karşılanmasını sağlar.Cildinizi Dermatologlar Emanet Edin!Sihirli Dokunuşlar İçin...

Doktorunuza Danışın